Prezentace Erasmus+ na stavební škole

V minulém a předminulém týdnu probíhaly prezentace absolvovaných stáží programu Erasmus+ pro žáky budoucích druhých a třetích ročníků stavební školy oboru stavebnictví a učebních oborů. O své zkušenosti a zážitky se podělili žáci, kteří se stáží už účastnili. 
Žáci budou mít opět možnost vyjet v příštím školním roce na dvoutýdenní stáž do Portugalska a Lotyšska. Stáže se uskuteční na podzim 2022 a na jaře 2023
Do 28. června 2022 mají zájemci možnost se přihlašovat přes Teams, e-mail nebo osobně u paní učitelky Hejnové a Hejkalové. Termín pohovorů a kritéria výběru budou mít žáci k dispozici v září 2022. Zájemci budou vybráni ve dvou kolech na základě prospěchu, chování, absence a pohovoru.
 
Všem přejeme hezké léto a budeme se těšit na pohovory v září!
 
Ing. Lucie Hejkalová a Mgr. Markéta Hejnová


Přidáno 27. 6. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru