Pro úspěch do Třebíče

Pro úspěch do Třebíče

Krajské kolo Středoškolské odborné soutěže neodmyslitelně patří k Třebíči a nebylo tomu jinak ani v letošním ročníku. Po úspěšném zvládnutí okresního kola vyrazil tým ve složení Anastasiia Brovko, Marcela Němcová a Justýna Slavětínská společně s dalším soutěžícím Radimem Romanovským obhajovat svoje soutěžní projekty před odbornou porotu, která měla možnost srovnat dva projekty naší školy se Stavební školou Třebíč. „Nejprve vystoupil s projektem Polyfunkční dům Lunar Radim, který vylepšil svůj výkon z okresního kola a předvedl svůj projekt v baťovském stylu,“ říká školní garant Ondřej Vojíř. „ Po dvou soutěžních pracích obhajovala svůj projekt také děvčata, kdy hlavní prezentující byla Anastasiia, která předvedla výborný výkon,“ doplňuje Ondřej Vojíř.

Krajské kolo bylo velmi vyrovnané, ale děvčata zaujala svým projektem dětského hřiště a navázala tak na předchozí úspěchy v soutěži ZAPA beton a Stavoks a získala 1. místo v krajském kole.

„Na děvčata nyní čeká kolo celostátní, které se bude konat od 21. června, a my věříme, že i na celostátní přehlídce má práce šanci na úspěch,“ doplňuje Ondřej Vojíř.

Přidáno 26. 4. 2024, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru