Projektové dny před Vánoci

Letošní závěr kalendářního roku se nesl nejenom v duchu každoročního volejbalového turnaje mezi všemi třídami na naší škole, ale také trávením společného času aktivitami, které si žáci z pestré nabídky sami vybrali. Poslední dva dny před vánočními prázdninami bylo možné si například jít zabruslit, zúčastnit se turnaje ve stolním tenise, šachu, pétanque a strategické hře Clash Royale, zahrát si twister a deskové hry, porovnat síly v silovém trojboji a spousta dalších zajímavých aktivit. Na závěr dvoudenního volejbalového klání přišlo na řadu také oblíbené utkání výběru studentů proti vyučujícím. I přes vyrovnané výkony a za velké podpory diváků nakonec otočilo studentské družstvo v posledním setu utkání ve svůj prospěch. Gratulujeme ke skvělému výkonu!

Autorka: Mgr. Petra Sukupová


Projektové dny


Přidáno 3. 1. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru