První ročníky učebních oborů na výletě

V pátek 24. června 2022 absolvovaly třídy 1. C a 1. D, oba první ročníky učebních oborů, společný turistický výlet. Podrobnější program výletu popsala Jana Fadrná, třídní učitelka 1. D: "Nejprve jsme jeli vlakem z Havlíčkova Brodu do stanice Stvořidla. Po krátké prohlídce kempu jsme se vydali na pěší cestu do Světlé nad Sázavou. Výlet proběhl bez újmy na zdraví účastníků, v dobré náladě a dokonce i se zpěvem, což bylo především pro nás pedagogy milým překvapením. V přijatelném tempu s několika malými přestávkami jsme úspěšně dorazili na místo nástupu na vlak ve Světlé nad Sázavou a dopravili se zpátky do Brodu." Třídní učitele Janu Fadrnou a Jana Rumla na výletě doplnili z pedagogického sboru ještě Jitka Karasová a Zdeněk Kalaš.Přidáno 27. 6. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru