První ročníky v Krajské knihovně Vysočiny

V podzimních měsících už tradičně navštěvují naši žáci prvních ročníků Krajskou knihovnu Vysočiny v Havlíčkově Brodě, aby se seznámili s chodem knihovny a zjistili, co vše jim může nabídnout. Stejně tak to bylo i letos a svoji návštěvu za sebou mají už všechny tři třídy prvního ročníku maturitních oborů. Žáci se zúčastnili první ze tří lekcí, které knihovna nově nabízí, a to s názvem Knihovna = známá neznámá? Cílem tohoto programu je usnadnit studentům orientaci v knihovně a jejích službách. Pomocí různých aktivit se žáci dozvěděli i spoustu nových informací a mohli si vyhledat v knihovně knihy, časopisy nebo třeba i CD o tématu, které je samotné zajímá.

V novém roce zavítají do knihovny určitě také žáci prvního ročníku učebních oborů, ale i žáci maturitního třetího ročníku, které čekají dvě lekce zaměřené na tvorbu odborné práce.Přidáno 8. 11. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru