Rodináře Kraje Vysočina

Rodináře Kraje Vysočina

Projekt Kraje Vysočina, který je určen především rodičům, ale zaslouží si pozornost i učitelů. Především bychom chtěli upozornit na přednášky dr. Martínka z Pelhřimova. Osobně jako metodik prevence s ním mám zkušenost z jeho přednášek, které vždy míří do černého. Jeho příklady z praxe jsou inspirací a jeho humorná forma předávání zkušeností zaujme každého. Měli jsme tu příležitost ho mít i na adaptačních kurzech, kde pracoval se studenty. Vřele doporučuji se na jeho webináře podívat, je jedním z odborníků na agresi dětí a šikanu.

Záznamy již proběhlých webinářů najdete zde: https://www.kr-vysocina.cz/rodinare-kraje-vysocina/d-4104999/p1=63881

Mgr. Jana Pilařová, školní metodička prevence

Přidáno 1. 4. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru