Rozhovor Erika a Matouše pro Český rozhlas Vysočina

Nešlo si nevšimnout úspěchů Erika Sklenáře a Matouše Adamce, kteří se do soutěžení zapojili už v nižších ročnících a nakonec dokázali uspět v několika mezinárodních soutěžích. Vytvořili dvojici, která se podle jejich mistra a třídního učitele Pavla Podoby vzájemně doplňovala. Jeden byl mozkem, druhý rukama.

Své úspěšné absolutorium ještě korunovali ziskem ocenění Učeň roku a Talent roku. Matouš v současné době studuje druhý ročník oboru Stavebnictví, kam nastoupil ihned po absolvování oboru zedník, a Erik se rozhodl ještě pro obor Tesař. Oběma přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu.

 

Velice zajímavý rozhovor je nyní možné zhlédnout na stránkách Českého rozhlasu Vysočina.

https://vysocina.rozhlas.cz/havlickobrodska-stavebni-skola-vychovava-nejlepsi-zedniky-uspeli-v-mezinarodni-8323452Přidáno 25. 9. 2020, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru