Rozšiřujeme učebny pro CAD programy

Výměna počítačů v učebně
Rozšiřujeme učebny pro CAD programy

Od druhého lednového týdne se naše škole může pochlubit třemi moderními počítačovými učebnami, které slouží pro výuku CAD programů. V jedné z učeben došlo ke kompletní výměně počítačů, monitorů, klávesnic a myší. Celkem bylo vyměněno dvacet počítačových stanic a jeden počítač pro vyučujícího. Další naší důležitou učebnou je Multimediální učebna, která také slouží především pro výuku informatiky a ekonomie. 

„Nové počítače jsou pro nás velice důležité vzhledem k neustálému vývoji počítačových programů především pro kvalitní řešení vizualizací,“ říká ředitel školy Josef Charamza.

„Počítače budou sloužit především studentům 3. a 4. ročníků pro práci v Archicadu a Lumionu. Tyto programy mají velké požadavky, které naše tři učebny splňují,“ doplňuje učitel odborných předmětů Radek Wasserbauer.

Dvě ze tří učeben jsou studentům k dispozici každé pondělí až čtvrtek, aby mohli využít volného času, zůstat ve škole déle a pracovat si na svých projektech. „Studenti tuto příležitost využívají a my jsme rádi, že jim takové možnosti můžeme nabídnout,“ dodává Josef Charamza.

Přidáno 14. 1. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru