Seminář z praxe

Seminář z praxe

Ve středu 9. března měli možnost žáci třídy 4. A vyslechnout prezentaci jednatele společnosti PKbau, s. r. o., pana Ondřeje Práška na téma realizace a průběh výstavby. Vzhledem k tomu, že se pomalu blíží zakončení studia žáků 4. ročníku, tak se zástupce firmy rozhodl jako již každoročně oslovit budoucí absolventy školy a nabídnout jim možnost zaměstnání po dokončení studia. Prezentace byla pro žáky přínosná i vzhledem k blížící se maturitní zkoušce a mnohé poznatky jim tak mohou pomoci s přípravou ke zkouškám.

Představení společnosti PKbau:

Společnost se zabývá jak plánováním a zhotovením projektu, tak i realizací malých či větších staveb včetně rodinných domů. Další činnosti, které firma nabízí, jsou rekonstrukce staveb a také vybavení interiéru. Sídlo společnosti je v nedaleké Světlé nad Sázavou. Jedná se o perspektivní a rozvíjející se společnost s tradicí, která do svých řad velice ráda přijme další naše absolventy.

Přidáno 9. 3. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru