Šestnáctý ročník soutěže Junior Lingua

Ve středu 15. dubna se uskutečnil šestnáctý ročník soutěže v anglickém jazyce Junior Lingua, který se letos nekonal prezenčně v prostorách OAHŠ Třebíč, jak tomu bylo v minulých letech, ale historicky vůbec poprvé online formou. Stavební školu reprezentovali Josef Milsimer a Boleslav Kubát, žáci 3. C.
Soutěž se skládala ze dvou částí: písemné (poslech, porozumění čtenému textu a gramatický test)
a ústní. Žáci se velmi snažili a projevili výborné jazykové znalosti a zároveň znalosti z oblasti IT.
Z výsledků soutěže máme velikou radost, protože na krásném třetím místě se umístil Josef Milsimer. Moc gratulujeme! Pepovi i Slávkovi děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a OAHŠ Třebíč za organizaci soutěže.

Zúčastněné školy
SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod