Setkání s ministrem školství

Ve čtvrtek 24. listopadu proběhlo na krajském úřadě v Jihlavě setkání s ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Vladimírem Balašem za účasti poslance Lukáše Vlčka, krajských radních a dalších účastníků z oblasti školství. V úvodu představili vzdělávání na Vysočině Hana Hajnová, 1. náměstkyně hejtmana, a Jan Břížďala, radní Kraje Vysočina.

Naše škola byla vybraná jako inspirativní škola rozvíjející se v oblasti informačních technologií. Ředitel školy Josef Charamza seznámil přítomné účastníky s využitím virtuální reality ve výuce na učebních oborech a dále s praktickým zapojením metody BIM do výuky na oborech maturitních. Věnoval se také plánům do budoucna, kdy by na naší škole měla vzniknout nová multimediální učebna výpočetní techniky a v návaznosti na ni také nový maturitní obor informatika. Informoval také o výborné spolupráci se stavebními firmami. „Účasti na tomto setkání si velmi vážíme a jsem rád, že jsem mohl školu představit v příjemné atmosféře, která při návštěvě pana ministra panovala,“ dodává Josef Charamza, ředitel školy.


Setkání s ministrem


Přidáno 25. 11. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru