Učňovská spolupráce se Zoologickou zahradou Jihlava přináší pozitivní výsledky

Učňovská spolupráce se Zoologickou zahradou Jihlava přináší pozitivní výsledky

Naše střední škola se může pyšnit úspěšnou spoluprací s Zoologickou zahradou Jihlava v rámci oprav a technických prací v areálu. Díky našim žákům a mistrům, kteří se podíleli na údržbě a zvelebování areálu, se podařilo vytvořit lepší podmínky pro zvířata i návštěvníky.

Ředitel ZOO Jihlava Jan Vašák nám poslal poděkování, ve kterém zdůraznil významnou pomoc v oborech zedník, zedník - obkladač, tesař a malíř. Naši obkladači stále průběžně pracují na vylepšení prostředí, a jakmile nastane příznivější počasí, plánujeme pokračovat s dalšími pracemi.

Tato spolupráce nejenže poskytuje našim studentům cennou praxi v jejich oborech, ale také přispívá k rozvoji místní komunity. Jsme rádi, že naše škola se aktivně podílí na takovýchto projektech a doufáme, že tato spolupráce s Zoologickou zahradou Jihlava bude i nadále pokračovat.

Přidáno 12. 4. 2023, autor: Jan Matějka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru