Školní turnaj v Pišqworkách

Dne 12. 10. 2022 se uskutečnil na naší škole školní turnaj v hraní Pišqworek. Celkem se ho zúčastnilo 10 pětičlenných týmů, a to 3 týmy z 1. A, 1 tým z 1. TL, 1 tým z 2. A, 2 týmy z 3. B, 2 týmy z 3. TL a 1 tým ze 4. A. Týmy byly rozlosováním rozděleny do dvou skupin po pěti týmech, kde hrály vzájemně mezi sebou. Vítězové skupin potom hráli o 1. a 2. místo a druzí ve skupinách o 3. místo. Vítězem se stal tým z 3. TL s názvem Sněženka a machři ve složení:  Radim Sobotka, Libor Šikl, Robin Velner, Věroslava Zelená a Michal Janko. Na 2. místě skončil tým z 3. B s názvem Vydřiduši ve složení: Patrik Nedbal, Tomáš Freimann, Ondřej Krátký, Petra Kampová a Jakub Zavřel a na 3. místě skončil tým ze 4. A s názvem Jednou a dost ve složení: Michal Bečička, Jiří Netolický, Jan Ducheček, Roman Bloudek a Petr Polnický..  Blahopřejeme vítězným týmům a přejeme jim hodně úspěchů v oblastním kole Pišqworek.

Autor: Zdeněk Kalaš

Pišqworky-školní kolo