Školní turnaj v Pišqworkách

Dne 13. 10. 2021 se uskutečnil na naší škole školní turnaj v hraní Pišqworek. Celkem se ho zúčastnilo 8 pětičlenných týmů, a to 3 týmy z 2. B, 2 týmy z 2. TL, 1 tým z 3. A, 1 tým z 3. B a 1 tým ze 4. TL. Týmy byly rozlosováním rozděleny do dvou skupin po čtyřech týmech, kde hrály vzájemně mezi sebou. Vítězové skupin potom hráli o 1. a 2. místo a druzí ve skupinách o 3. místo. Vítězem se stal tým z 2. TL s názvem Erteple ve složení: Libor Šikl, Radim Sobotka, Robin Velner, Věroslava Zelená a Daniel Vejsada. Na 2. místě skončil tým ze 4. TL s názvem Teeláci ve složení: Josef Čapek, Tereza Palánová, Milan Nechvátal, Bára Dvořáková a Jolana Dočkalová a na 3. místě skončil tým z 2. B pod názvem Sibiř ve složení: Vojtěch Kostelník, Ondřej Horský, Petr Dočekal, Martin Sikora a Matěj Jirák.  Blahopřejeme vítězným týmům a přejeme jim hodně úspěchů v regionálním kole Pišqworek.

Autor: Zdeněk Kalaš

Přidáno 17. 10. 2021, autor: Jan Ruml