Slavnostní galavečer Stavby Vysočiny 2022

Začátek 24. týdne tohoto kalendářního roku se nesl ve znamení slavnostního předávání cen Studentského projektu Stavby Vysočiny. Během slavnostního ceremoniálu, který se uskutečnil v Pacově v komunitním centru, jsme zaznamenali velký úspěch v podobě prvního a druhého místa studentek 4. TL. Na prvním místě skončila Adéla Veselá, která získala finanční odměnu ve výši 10 000 Kč, a na druhém místě se umístila Marcela Končelová, která získala finanční odměnu ve výši 8 000 Kč. Obě studentky zpracovávaly jako svůj ročníkový projekt návrh pavilónu v ZOO Jihlava. Na děleném třetím místě se umístily studentky z jihlavské a třebíčské stavební školy.

Součástí slavnostního galavečera bylo také ocenění pedagogů, kteří dlouhodobě vychovávají nadané žáky. Finanční poukázky a odměny získali za vedení studentských projektů ředitel školy Ing. Josef Charamza a také vyučující odborných předmětů Ing. Radek Wasserbauer. Za péči o žáky na učebních oborech byli odměněni Pavel Podoba a Lubomír Mach.

Přidáno 17. 6. 2022, autor: Ondřej Vojíř