Slavnostní předávání maturitních vysvědčení a výučních listů

Měsíce květen a červen se nesly ve znamení předávání maturitních vysvědčení a výučních listů. V měsíci květnu převzali svoje maturitní vysvědčení absolventi oboru stavebnictví a technické lyceum. „V letošním roce naši školu opustili první absolventi zaměření na dopravní stavby a jsme velice rádi, že zaměření si našlo za krátkou dobu svoji popularitu a žáci oboru o něj mají zájem,“ říká ředitel školy Josef Charamza. V červnu si ze slavnostního předávání odnesli výuční listy absolventi a jedna absolventka učebních oborů zedník, tesař, instalatér a malíř a lakýrník.

Slavnostní předávání se konala v kinosále Kulturního domu Ostrov v Havlíčkově Brodě za účasti zástupců města. Předávání maturitních vysvědčení se účastnil starosta města Zbyněk Stejskal a u předávání výučních listů dohlížela na průběh místostarostka města Marie Rothbauerová.

„Všem našim absolventům přejeme hodně štěstí při vysokoškolském nebo dalším studiu oborů, aby jim vědomosti a zkušenosti, které si odnášejí ze studia na naší škole byly prospěšné, a vždy se k nám na školu rádi vraceli,“ dodává Josef Charamza.


Vysvědčení


Přidáno 28. 6. 2023, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru