Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

Poslední den v měsíci květnu se nesl tradičně ve znamení předávání maturitních vysvědčení. V pátek 31. května převzali svoje maturitní vysvědčení absolventi oboru stavebnictví a technické lyceum ze tříd 4.A, 4.B a 4.TL.

Slavnostní předávání se konalo v sále Staré radnice na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě za účasti zástupců města. Předávání maturitních vysvědčení se účastnil místostarosta města Libor Honzárek, třídní učitelé Jan Matějka, Lucie Hejkalová a Petra Sukupová a za vedení školy Josef Charamza.

„Všem našim absolventům přejeme hodně štěstí při vysokoškolském nebo dalším studiu oborů, či v zaměstnání, aby jim vědomosti a zkušenosti, které si odnášejí ze studia na naší škole byly prospěšné, a vždy se k nám na školu rádi vraceli,“ dodává Josef Charamza.

Předávání maturitních vysvědčení

Přidáno 4. 6. 2024, autor: Ondřej Vojíř