Soustředěná praxe tříd 3. A a 3. B na Lipně se vydařila

Studenti se v pátek 9. září v odpoledních hodinách vrátili ze soustředěné praxe na Lipně, na kterou společně odjeli v úterý 6. září. Ve středu byla studentům rozdělena práce v areálu hotelu, ve které ve čtvrtek pokračovali. Bohužel nám moc nepřálo počasí a v odpoledních hodinách pršelo na rozdíl od středy, kdy bylo počasí jako v létě. Naštěstí navečer se opět vyčasilo a studenti si tak mohli ještě zahrát míčové hry a užít si poslední večer. Rozdělali jsme táborák a za doprovodu kytary jsme si společně zazpívali. Areál hotelu byl studentům plně k dispozici. Personál byl velmi milý a vstřícný, a dokonce jsme v den odjezdu měli nachystanou snídani v 6:15, což jsme před naší dlouhou cestou ocenili. Strava byla moc dobrá a bohatá. Byla řešena bufetovým způsobem, takže si každý mohl vybrat, na co měl chuť.
V pátek brzy ráno jsme se vydali na cestu zpět a rozloučili jsme se tak s Lipnem, které nám učarovalo.
 
 
 
Autor: Lucie Hejkalová

Praxe 3. A a 3. B


Přidáno 14. 9. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru