Soutěž o nejlepší studentský projekt SPŠS - Wienerberger

Soutěž o nejlepší studentský projekt SPŠS - Wienerberger

Na začátku září přišly do školy další potěšující zprávy týkající se loňských soutěží studentských projektů. V rámci soutěže o nejlepší projekt, kterou pořádala společnost Wienerberger, získala v celostátním kole loňská studentka čtvrtého ročníku technického lycea Sára Helclová 3. místo za svůj projekt ZOO Jihlava. „Jedná se o další velký úspěch v loňském školním roce, kdy jsme získali několik výborných umístění v soutěžích s projekty rodinných domů, ale také budov občanské vybavenosti,“ říká ředitel školy Josef Charamza, který byl zároveň také vedoucím práce.

Naše škola jako odměnu od společnosti získala volné vstupenky na výstavu FOR ARCH, kam se vydají žáci 3. a 4. ročníku na exkurzi 22. září.

„Žáci čtvrtého ročníku pojedou za odměnu, že se poctivě svým projektům v loňském roce věnovali, a třeťáci z důvodu motivace dosáhnout na úspěchy svých předchůdců,“ dodává Josef Charamza s odkazem na pořádání dalších ročníků soutěží od jednotlivých výrobců materiálů.

Přidáno 8. 9. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru