Soutěžní projekty 4. ročník

Soutěžní projekty 4. ročník

Předchozí čtvrtky se nesly v duchu prezentace a obhajoby soutěžních projektů žáků 4. ročníku. Žáci od začátku roku pracovali na svém soutěžním zadání zabývajícím se rekreačním areálem na Stvořidlech, které bylo zadáním 21. ročníku Studentského projektu Stavby Vysočiny. Žáci během prvního pololetí vytvářeli koncept a architektonickou studii návrhu, který následně prezentovali v několika školních kolech a někteří měli možnost prezentovat také v kolech krajských. V rámci Studentského projektu Stavby Vysočiny se minulý čtvrtek za naši školu prezentovali žáci 4. A Šimon Hutař, Martin Jaroš a Tomáš Vrána a ze třídy 4. B také Vojtěch Vacek. Na bednu vítězů nakonec vystoupili shodně na třetím místě Vojtěch Vacek a Martin Jaroš.

Během dnešního dne se představili se svými projekty další žáci třídy 4. A. V krajském kole tradiční soutěže Středoškolská odborná činnost prezentovali společně Roman Bloudek, Zdeňka Palánová a Petr Polnický svůj projekt z rekreačních objektů, které osadili na stokilometrové výzvě a vytvořili tak zajímavý podnikatelský záměr, který by mohl zaujmout budoucí investory na Vysočině. Svůj projekt Stvořidel představil také Jakub Pekárek, který nakonec obsadil 2. místo a návrh na licitaci pro kolo celostátní.

Všem žákům 4. ročníku děkujeme za reprezentaci školy v různých typech soutěží a nyní jim především přejeme mnoho úspěchů u společné i profilové části maturitní zkoušky.

 

Přidáno 2. 5. 2023, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru