Společnost IP IZOLACE Polná financuje novou učebnu

Společnost IP IZOLACE Polná financuje novou učebnu

V tomto týdnu začali žáci učebních oborů demontovat a částečně vybourávat jednu z učeben jazyků, která byla také v minulosti označována jako učebna německého jazyka. „Žáci pod dohledem mistrů odborného výcviku vystěhovali veškerý nábytek a vybavení učebny a zahájili vysekávání drážek pro vedení kabelů,“ říká Pavel Podoba, vedoucí učitel praktického vyučování. 

Nyní se budou především opravovat stěny a probíhat také přípravy podkladů pro navržené řešení místnosti. „Velice si vážíme spolupráce se společností IP IZOLACE Polná, která se rozhodla vytvořit a finančně zajistit místnost splňující požadavky na moderní učebnu,“ říká ředitel školy Josef Charamza. Nově bude v učebně na stěně magnetická nástěnka pomocí nátěru, místo obkladu bude provedena betonová stěrka a učebna se dočká také nového nábytku. 

„Vzhledem k tomu, že se jedná o učebnu jazyků, tak jsme se ve firmě rozhodli i pro dodání různých cizojazyčných časopisů a publikací, které budou žákům v učebně k dispozici,“ doplňuje absolvent školy a ředitel divize RBD společnosti IP Polná Václav Vavřina. Návrh učebny si vzala na starost interiérová designerka Šárka Vaňková, která vyhověla škole se všemi požadavky. 

Přidáno 20. 1. 2023, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru