Spolupráce se společností GJW Praha

V úterý 19.4. 2022 navštívili naši školu zástupci společnosti GJW Praha. GJW se zabývá především realizací železničních staveb a má jedno ze svých pracovišť také v Havlíčkově Brodě. Především s ohledem na naše nové zaměření dopravní stavby, které nabízíme žákům oboru stavebnictví, byla se společností GJW podepsána rámcová smlouvu o spolupráci.  „Společnost GJW se svým pracovištěm v Havlíčkově Brodě může být pro naše žáky ideální pro strávení odborné letní brigády. Jsem velmi rád, že se našim dopravákům tato možnost otevírá a doufám, že ji využijí,“ okomentoval podpis smlouvy ředitel školy Ing. Josef Charamza.

Oficiálního aktu podpisu smlouvy se účastnili i studenti třetího ročníku zaměření dopravní stavby. Po obdržení věcných darů je čekala odborná přednáška na téma komplikované stavby ocelového železničního mostu v Čelákovicích. Zástupcům společnosti GJW děkujeme a těšíme se na další spolupráci ve formě exkurzí, přednášek a nabídek práce pro naše žáky a absolventy.


GJW 2022


Přidáno 21. 4. 2022, autor: Jan Matějka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru