Sportovní den školy

Každoroční zakončení školního roku studenti stavební školy využili ke sportovním aktivitám. Společně utužovat kolektiv a zároveň porovnávat své síly mohli například při plážovém volejbalu, nohejbalu, stolním tenise a přehazované. Některé třídy svými výkony podpořili i třídní učitelé. Jako zlatý hřeb dne byl fotbalový turnaj, kterého se zúčastnili zástupci všech tříd maturitních i učebních oborů. Hlavní cenou pro vítěznou třídu byl zájezd do rakouského Lince. Třídy byly rozděleny do dvou skupin. Ve skupině se hrálo každý s každým a vítězná družstva postoupila do finále respektive do souboje o třetí místo. Ve finále se nakonec utkaly třídy 3. A (vítěz loňského turnaje) a 2. A. Finále mělo velmi vyrovnaný průběh a dospělo až do penalt, v kterých byla nakonec úspěšnější třída 3. A. Tímto třída obhájila loňské prvenství a získala hlavní cenu - výlet do rakouského Lince. Třetí místo obsadila třída 2. TL. Velké poděkování patří všem za fair-play přístup a kvalitní sportovní výkony. Nejenom díky příjemnému počasí, ale hlavně skvělými výkony všech, kdo se do sportovního dne zapojili, si mohli všichni užít předposlední den ve škole. 

Přejeme všem příjemné prázdniny

Autoři: Petra Sukupová, Jan RumlPřidáno 2. 7. 2022, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru