START DRIVING 2022

START DRIVING 2022

Asociace autoškol ČR jako realizátor projektu START DRIVING 2022 pořádá ZDARMA  v letošním roce 66 kurzů bezpečné jízdy pro mladé začínající řidiče ve věku 18-24 let.

Tato věková skupina patří z hlediska způsobených dopravních nehod mezi nejrizikovější. A proto vznikl projekt START DRIVING 2022, který ve spolupráci s Asociací center bezpečné již třetím rokem ZDARMA připravuje mladé začínající řidiče na možné krizové situace, které na silnicích mohou nastat a je potřeba se na ně připravit. 

Rádi bychom nabídli Vašim studentům ve věku 18-24 let možnost účastnit se ZDARMA této jednodenní unikátní vzdělávací akce pro mladé začínající řidiče. Prosíme Vás o zprostředkování této informace a letáku v příloze Vašim kolegům z učitelského sboru  a samozřejmě zmíněným studentům. 

V příloze zasíláme zpracovaný Layout propagačního materiálu pro vytisknutí a umístění na nástěnku a nebo Vaše internetové stránky.

Odkaz na naše www stránky: http://www.startdriving.cz ( kurzy jsou zdarma, ale účastníci se musí registrovat).

Přidáno 4. 4. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru