STARTupUJ NA VYSOČINĚ - soutěž pro začínající podnikatele doplňujeme o sérii webinářů

STARTupUJ NA VYSOČINĚ - soutěž pro začínající podnikatele doplňujeme o sérii webinářů
Soutěž pro začínající podnikatele, kterou v červnu letošního roku vyhlásila agentura CzechInvest, doplňujeme o sérii tří webinářů, které jsou určeny nejen účastníkům soutěže ale všem lidem, podnikajícím nebo jen s nápadem, které toto téma zajímá.

Podnikáte, začínáte podnikat nebo máte zatím jen inovativní nápad a chcete se dozvědět více? Nebo se chcete přihlásit do soutěže STARTupUJ NA VYSOČINĚ, ale nevíte jak formulovat svůj záměr nebo jestli je váš nápad životaschopný? Zúčastněte se zdarma našich webinářů. Hlavními tématy tvorby byznysu vás provedou zkušení lektoři a profíci se zkušenostmi z praxe.  

V průběhu 4 týdnů získáte důležité informace pro start podnikání a spoustu inspirace a tipů, na co se zaměřit, čemu se vyvarovat nebo kam se obrátit o pomoc.

Podnikatelský záměr v kostce I 24. 8. 2021, 16.00 – 18.00  I lektorka Hanka Šudáková - více info 

Podnikatelské finance pro začátečníky  I 1. 9. 2021, 16.00 – 18.00 I lektorka Veronika Štěpánková více info

Odprezentujte se skvěle napoprvé  I 16. 9. 2021, 16.00 – 17:30  I lektor David Svoboda - více info

Registrační formulář zde.

 

Přidáno 16. 8. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru