Stavební školu doporučují zaměstnavatelé z Vysočiny

Stavební školu doporučují zaměstnavatelé z Vysočiny

V závěru loňského roku se stavební škole v Havlíčkově Brodě dostalo dalšího ocenění. Na Festivalu vzdělávání ve žďárském Kulturním domě se dostala jako jediná z Havlíčkobrodska mezi deset nejlepších středních škol Vysočiny v rámci soutěže Škola doporučená zaměstnavateli.
Stále hledáme další možnosti spolupráce s budoucími zaměstnavateli našich absolventů, kteří by se také podíleli na jejich praktickém výcviku v průběhu vzdělávání,“ vyzývá Josef Charamza, ředitel školy.
Ceny, které organizátoři z Klubu zaměstnavatelů udělují od roku 2019, převzaly z rukou představitelů společnosti PKS holding zástupci SŠPTA Jihlava, SPŠ a SOŠ Pelhřimov a SPŠ Třebíč.

Autor: Mgr. Milan Pilař

Přidáno 4. 1. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru