Středoškolský atletický pohár

Atleti a atletky naší školy mají letos opravdu vyžití. Po covidové pauze si mohu konečně užít plný repertoár sportovních akcí, které nám v minulých letech chyběly. Jednou z nich je Středoškolský atletický pohár, který pořádá Český atletický svaz. Školu reprezentoval tým stavařek i stavařů v disciplínách: 60 m, 400 m, 1500 m, 4x200 m, skok do výšky, skok do dálky, vrh koulí.

"Veliký dík patří atletickému oddílu TJ Jiskra Havlíčkův Brod, který vše perfektně zorganizoval a objednal dobré počasí. Naše slečny i chlapci vybojovali v soutěži týmů umístění na stupních vítězů, a to v obou případech třetí místo. Kromě zážitků jsme do školy přivezli i dva zasloužené poháry," popisuje soutěž Dan Bukáček, vyučující tělesné výchovy. 


Atletika


Přidáno 9. 10. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru