Studenti jsou aktivní i při distanční výuce

Na konci ledna se Aneta Davidová, studentka třídy 1.A, zúčastnila okresního kola olympiády z českého jazyka. V soutěži, která opět musela s ohledem na situaci proběhnout online, se umístila na 2. místě.
Studenti jsou aktivní i při distanční výuce

Skutečnost, že někteří studenti nezahálí ani při distanční výuce a jsou aktivní nad rámec svých studijních povinností, dokazuje Aneta Davidová ze třídy 1.A. Poté, co nejlépe zvládla zadané úkoly ve školním kole olympiády z českého jazyka, se v úterý 26. ledna 2021 zúčastnila kola okresního, které opět muselo s ohledem na současnou situaci proběhnout online. Tyto okolnosti zapříčinily to, že se olympiády zúčastnil velmi malý počet studentů. Aneta mezi nimi obsadila krásné 2. místo. Jestli se podívá také do krajského kola, bude záležet na aktuální situaci v březnu. Nás velmi těší, že se studenti zapojují také do jazykových soutěží, přestože studují stavební školu a zaměřují se spíše technickým směrem.

Přidáno 1. 2. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru