Studenti třetího ročníku se připravují na projekční soutěž

Studenti třetího ročníku se připravují na projekční soutěž

V pondělí 18. října na stavební škole proběhla přednáška pro žáky 3. ročníku zástupce společnosti Heluz Zdeňka Kobzy, který představil žákům studentskou soutěž Heluz Level Up. Ta se v letošním roce koná druhým rokem. „Prezentace se zúčastnili žáci oboru technické lyceum a také oboru stavebnictví se zaměřením na pozemní stavby,“ říká Ondřej Vojíř, zástupce ředitele. Zdeněk Kobza žákům také poradil, jak správně navrhovat rodinné domy, aby měli možnost uspět v soutěži.
„Žáci v současné době pracují především na dispozicích svých rodinných domů a postupně začnou řešit i materiálové řešení ročníkových projektů. Věříme, že se v jejich řadách najdou nadaní žáci, kteří naváží na loňský úspěch Adama Šmidrkala, který se v soutěži umístil na předních příčkách,“ doplňuje Ondřej Vojíř.

 

Přidáno 19. 10. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru