SubteraCup - florbal - dívky

,,Na konci listopadu se zúčastnilo patnáct děvčat ze stavební školy florbalového turnaje, který pořádala organizace Český florbal v nové hale ve Světlé nad Sázavou. Přestože tým stavební školy tvořily hráčky především mladších ročníků, hráčky dokázaly podat dobrý výkon. Po třech bitvách se dostaly na čtvrté místo. „Chtěl bych zde vyzdvihnout pozitivní naladění a příjemnou atmosféru, kterou jsme dokázali udržet po celou dobu turnaje i v okamžiku těžkých zápasů. Co se sportovního výkonu týče, jsme jediný, který dokázal dát gól jinak nepřekonatelnému týmu ze zdravotní školy. Jsem velice rád, že jsou i v dnešní době možnosti, jak si zasportovat a pohybem zlepšit náladu i imunitu. Na závěr bych rád předal vzkaz od hráček: „Příště to všem natřeme!“ vzkazuje učitel Dan Bukáček."

Autor: Dan BukáčekPřidáno 3. 12. 2021, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru