Světový den zdraví

Světový den zdraví

Světový den zdraví připadá na 7. dubna. Zdraví má pro nás velký význam, především v těchto dnech. Někdy tomu nepřikládáme důležitost, protože se nemusíme ani my, nebo naši blízcí vyrovnávat s následky vážnější nemoci. Ale současná doba nahrává tomu, že bychom se o své zdraví měli starat průběžně, protože tak mnoha nemocem můžeme předcházet, nebo snížit závažnost průběhu nemoci. Prostě převzít zodpovědnost za své zdraví!

Souvislosti mezi výskytem nemocí a životním stylem jsou prokázány mnoha studiemi. Určitě jste zaznamenali, že mezi zdravotní kondicí jedinců a závažností, s jakou probíhá onemocnění COVID -19, je souvislost.

Materiály, které mohou pomoci, pokud se objeví onkologické onemocnění, najdeme na stránkách  https://www.rozhodniseprozdravi.cz/.

Zveřejňujeme pozvánku na webinář, který se koná 7. dubna. Aktuální informace najdete na facebookové stránce Centrum podpory veřejného zdraví SZÚ.

http://www.szu.cz/pozvanka-na-webinare-ke-svetovemu-dni-zdravi

Přejeme hodně zdraví!

Přidáno 7. 4. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru