Světový silniční kongres

žáci oboru stavebnictví zaměření dopravní stavby využili pozvání na významnou mezinárodní akci Světový silniční kongres 2023 v Praze. Tato událost se koná jednou za čtyři roky a do Prahy se vrátila po více jak 50 letech. V pátek 6.10. 2023 byly pro žáky v Kongresovém centru připravena přednáška od Silniční společnosti, Sdružení pro výstavbu silnic, ŘSD, SFDI, Ministerstva dopravy a Besipu. Je vidět, že o naše absolventy je velký zájem jak v soukromé, tak veřejné sféře už během studia. Po přednáškách žáci navštívili jednotlivé národní pavilony, kde mohli v angličtině hovořit se zástupci více než stovky zúčastněných států. Děkujeme organizátorům akce za tuto jedinečnou možnost a těšíme se na další setkávání na českých silničních konferencích.


Světový silniční kongres


Přidáno 10. 10. 2023, autor: Jan Matějka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru