Třída 3. A je zpět z výletu

Třída 3. A je zpět z výletu

Třída 3. A zakončila svůj výlet ve středu večer volným programem a procházkou okolo Lipna. Po návratu do kempu se pokračovalo ve zpěvu a žáci si tak poslední dva večery náramně užili společně i s učiteli. „Hned po příjezdu na Lipno jsme zjistili, že majitel hotelu Racek Roman Najbrt je naším absolventem, a během pobytu se nám podařilo domluvit možné praxe budoucích třetích ročníků na Lipně. Během celého pobytu jsme měli zajištěný maximální komfort jak ze strany majitele, tak i ze strany provozní Aničky a celého personálu, který se k nám choval výborně, a i díky nim se celý výlet vydařil,“ vysvětluje třídní učitel Ondřej Vojíř. Středeční večer také ještě proběhlo finále v nohejbalu, které bylo odloženo z důvodu špatného počasí. Čtvrteční ráno bylo ve znamení náročného balení a úklidu chatek, kterého se žáci chopili velice zodpovědně. Během volného dopoledne si mnozí zahráli ještě karty nebo využili možnosti hřiště. Před jedenáctou hodinou se žáci přesunuli do jídelny na výbornou svíčkovou a mohli tak spokojeně odcházet na vlakové nádraží v Černé v Pošumaví. I když před žáky byla pětihodinová cesta, tak nálada byla stále skvělá, a když klaply i oba přestupy, tak se všichni nadšení z výletu vrátili okolo 17. hodiny domů. „Vzhledem ke covidové situaci to pro nás byla druhá příležitost, jak strávit společně čas na výletě a mám velkou radost z toho, jak si třída výlet užila a my společně s nimi. A jestli vše dobře klapne, tak se na Lipno ještě na začátku čtvrťáku vrátíme,“ doplňuje Ondřej Vojíř.

Přidáno 10. 6. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru