Třída 3. A si užívá na Lipně

V neděli 5. června vyrazila třída 3. A společně s třídním učitelem Ondřej Vojířem, učitelem Janem Rumlem a absolventem školy Josefem Vaněčkem na školní výlet na Lipno. Odjezd z vlakového nádraží v Havlíčkově Brodě byl ve 13:05 a třída na místo dorazila před osmnáctou hodinou. Po přesunu z vlakové stanice se žáci ubytovali v chatkách v kempu hotelu Racek v Černé v Pošumaví. Po vydatné večeři se přihnala vydatná bouřka, která žáky vyhnala ze sportovních hřišt pod přístřešek, a následně se fotbaloví fanoušci přesunuli k televizi, kde mohli fandit českému fotbalu. Zbytek třídy se věnoval fotbálku a šipkám. 

Pondělní ráno začalo větrným, ale slunným počasím. Žáci pokračovali ve sportovních aktivitách a odpoledne se vydají na procházku podél Lipna.

Za účastníky výletu (zájezdu) Ondřej Vojíř.Přidáno 6. 6. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru