Třídy 2. C a 2. D absolvovaly zimní sportovní kurz

Třídy 2. C a 2. D absolvovaly zimní sportovní kurz

V minulém týdnu se žáci druhých ročníků učebních oborů věnovali především pohybovým aktivitám. Absolvovali totiž třídenní sportovní kurz.
V úterý se všichni sešli ve škole. Na programu byly hry v tělocvičně a kurz sebeobrany v posilovně. Na závěr dne se hrál florbalový turnaj mezi třídami, který byl velmi vyrovnaný a sehrán v pěkné atmosféře.
Ve středu si mohli žáci vybrat, jestli půjdou bruslit na havlíčkobrodský zimní stadion Kotlina nebo zda podniknou pěší výlet v okolí Havlíčkova Brodu. Bruslení v podání žáků bylo velmi intenzivní a někteří se těžko smiřovali s tím, že bruslení končí a musí opustit ledovou plochu. Na žáky, kteří zvolili turistiku, čekal výšlap v okolí Havlíčkova Brodu. Žáky neodradilo ani nepříznivé počasí, které ve středu panovalo.
Ve čtvrtek se třídy nejprve sešly ve škole, aby společně vyrazily na Bowling. Hrálo se ve čtyřech drahách a během dopoledne se při hře vystřídali všichni žáci. S přibývajícími pokusy bylo u žáků patrné opravdu výrazné zlepšení při srážení kuželek.
Všem zúčastněným patří dík za dobrou atmosféru a spolupráci v průběhu celého kurzu.

Sportu zdar…

 

Přidáno 6. 2. 2023, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru