Turnaj PKS O Pohár stavařů

Druhý ročník turnaje smíšených družstev ve volejbalu uspořádala SPŠS Havlíčkův Brod za podpory společnosti PKS holding a. s. pod záštitou radního Kraje Vysočina RNDr. Jana Břížďaly. Turnaje se zúčastnila družstva složená ze současných studentů stavebních středních škol z Kraje Vysočina a tým zaměstnanců společnosti PKS.

Nejlepší volejbalové dovednosti nakonec prokázali žáci ze SŠS Jihlava, kteří nakonec dokázali zvítězit 2:1 na sety i v závěrečném exhibičním utkání proti týmu složenému z učitelů ze zúčastněných škol. Tým našich studentů startoval ve složení Brovko A., Němcová Z., Kloc M., Sobotka R. (všichni 3. TL), Vala F., Šulc R. (oba 3. A), Matějková P., Zimprichová T., Chadimová K. (všechny 1. TL). Naši žáci obsadili druhé místo, třetí příčka pak patřila týmu zaměstnanců PKS. Turnaj provázela přátelská atmosféra. Ukázalo se, že podobná neformální setkání žáků, učitelů a lidí z praxe napříč Vysočinou mají smysl. Děkujeme společnosti PKS i všem zúčastněným školám a těšíme se na setkání znovu příští rok.

Turnaj PKS 2023

Přidáno 3. 4. 2023, autor: Jan Matějka