Turnaj v pétanquu s účastí našich žáků

Od pololetí letošního školního roku mají žáci možnost navštěvovat ve škole kroužek pétanquu, který vede Ing. Josef Schinzel, vyučující odborných předmětů. Pétanque si mohou zájemci zahrát jednou za 14 dní. Aby žáci porovnali svoje dovednosti s ostatními hráči, zúčastnili se Ondra Bauer, Vít Balcar a Prokop Kamarád, žáci prvního ročníku maturitního oboru stavebnictví, v sobotu 16. 4. 2022 klání v pétanquu. „Turnaj dvojic ve Stolíně s názvem Stolínská ourouňouka byl nabitý juniory a naši žáci rozhodně ostudu neudělali. Získali cenné zkušenosti a body pro sebe a klub PO Chotěboř. S klubovými hráči obsadili v turnaji 15., 18., 38. a 42. místo,“ doplňuje Josef Schinzel, vedoucí kroužku.

Autor: Ing. Josef Schinzel


Petanque


Přidáno 19. 4. 2022, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru