Účast v soutěži Junior Lingua

Účast v soutěži Junior Lingua

Ve čtvrtek 7. dubna se uskutečnil sedmnáctý ročník soutěže v anglickém jazyce Junior Lingua, který se letos opět konal prezenčně v prostorách OAHŠ Třebíč. Stavební školu reprezentoval Petr Macháček, žák třetího ročníku učebního oboru zedník.

Soutěž se skládala ze dvou částí: písemné (poslech, porozumění čtenému textu a gramatický test) a ústní. Písemnou část žáci psali v počítačové učebně školy a ústní část potom probíhala před tříčlennou komisí. Petr se velmi snažil a projevil výborné jazykové znalosti a zároveň znalosti z oblasti IT.

Petrovi děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a OAHŠ Třebíč za organizaci soutěže.

Zúčastněné školy:
SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod

Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga, Žďár nad Sázavou

Střední průmyslová škola Třebíč

Střední škola obchodu a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou

OAHŠ Třebíč

OA, VOZŠ, SZŠ, SOŠS Jihlava

Autor: Ing. Lucie Hejkalová

Přidáno 13. 4. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru