Vašek a Zdenča: S Vysočinou do Evropy

S Vysočinou do Evropy
Vašek a Zdenča: S Vysočinou do Evropy

Během prvního pololetí jsme se zúčastnili internetové části soutěže S Vysočinou do Evropy. Tato část se skládala z pěti kol, během kterých jsme odpovídali na otázky týkající se reálií Kraje Vysočina. Několik otázek v každém kole bylo v anglickém jazyce a na zodpovězení byl stanoven časový limit. Některé otázky nám daly opravdu zabrat.
Soutěže se zúčastnilo odhadem 300 žáků z dvaceti škol z celého kraje. Díky našim skvělým znalostem angličtiny a všeobecnému přehledu o našem kraji jsme se probojovali do finále mezi 30 nejlepších. V současné době se připravujeme na finále, jehož součástí je mimo jiné vytvoření a představení prezentace kompletně v angličtině.

Zdeňka Palánová, Václav Jelínek (třída 2. A)

Přidáno 14. 3. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru