Veletrh Gaudeamus a exkurze na Fakultě stavební ČVUT

Studenti třetích ročníků vyjeli v úterý 24. ledna do Prahy na veletrh vysokých škol Gaudeamus a absolvovali exkurzi na Fakultě stavební ČVUT.
 
Den jsme zahájili veletrhem Gaudeamus, kde studenti měli možnost blíže poznat nabídky vysokých škol. Vzhledem k vysoké návštěvnosti je vidět, že veletrh má svoji prestiž. Po poledni jsme se přesunuli na prohlídku Fakulty stavební ČVUT, kde pro nás paní inženýrka Gallová připravila bohatý a pestrý program. Studenti se rozdělili do dvou skupin a navštívili Experimentální centrum a Betonářskou laboratoř, Vodohospodářské experimentální centrum, Ateliér D a Studio membránové architektury. Exkurzi jsme zakončili besedou v nově zrekonstruované posluchárně. Na závěr jsme obdrželi hezké a praktické dárečky. Po nabitém programu jsme se vypravili na cestu zpět.
 
 
 
Lucie Hejkalová, Petra Sukupová a Zdeňka Báčová


Přidáno 24. 1. 2023, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru