Velký úspěch v celorepublikovém kole

Velký úspěch v celorepublikovém kole

Po loňském zisku Ceny poroty v soutěži King of Daylight, kterou pořádá společnost Velux, dokázal Tomáš Vrána na svůj úspěch navázat v letošním školním roce sdíleným prvním místem v celorepublikovém kole a získal tak velké ocenění pro sebe i pro školu v závěru středoškolského studia. „Tomáš prokazoval dlouhodobě skvělé výsledky a svojí pracovitostí dokázal vytvářet velice zajímavé projekty, které měly úspěch. Toto je třešnička na dortu za celé jeho studium,“ říká Josef Charamza, ředitel školy.

„Tomáš vytvářel svůj projekt na rekreační areál na Stvořidlech a rozhodl se jít poměrně netradiční cestou, která ale dokázala zaujmout poroty v několika soutěžích," doplňuje vedoucí projektu Radek Wasserbauer.

Tomášovi gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy během celého studia.

Přidáno 26. 6. 2023, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru