Volejbalový turnaj společnosti PKS byl unikátním setkáním studentů, lidí z praxe a učitelů

Ve čtvrtek 2. prosince 2021 se v tělocvičně naší školy uskutečnil volejbalový turnaj smíšených týmů společnosti PKS. Turnaj spolupořádaly společnost PKS a naše škola. Zúčastnily se studentské týmy SŠS Jihlava, SPŠS Havlíčkův Brod a tým složený ze zaměstnanců společnosti PKS, dlouholetého partnera naší školy. Náš tým dokázal turnaj opanovat po výsledcích 3:0 proti Jihlavě a 3:1 proti týmu PKS. V závěrečné exhibici si poradil poměrem 3:0 i s výběrem učitelů nejen z naší školy, ve kterém se role kapitána zhostil krajský radní pro oblast školství RNDr. Jan Břížďala.

Celá akce se vydařila a se společností PKS bychom z turnaje středních stavebních škol z regionu rádi udělali každoroční tradici. Doufejme, že se příště obejdeme bez testování, zákazu diváků a dalších přísných hygienických opatření.

Tým SPŠS Havlíčkův Brod nastoupil ve složení Anastasiia Brovko, Zuzana Němcová, Michaela Medková, Milan Nechvátal, Jan Koubek, Marek Štípek, Zdeněk Šimánek, Tomáš Čaloud a Radim Sobotka.

Speciální poděkování patří Ing. Petru Podanému a celé společnosti PKS a také našemu loňskému absolventovi Josefu Topinkovi, bez kterých by se turnaj nikdy neuskutečnil.Přidáno 7. 12. 2021, autor: Jan Matějka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru