Vyhlášení školního kolo soutěže LEVEL - UP

V pondělí 5. září dopoledne navštívil prostory školy zástupce společnosti Heluz Ing. Zdeněk Kobza, který přijel vyhlásit první tři místa studentské soutěže výše zmíněné společnosti – LEVEL UP, do které se žáci školy zapojili již podruhé.
Na 3. místě se umístil Martin Jaroš se svým projektem rodinného domu s plochou střechou a zajímavě řešenou dispozicí, který obdržel finanční odměnu ve výši 1 250 Kč. Druhé místo získal Tomáš Vrána, který získal finanční odměnu 2 000 Kč. Jeho rodinný dům je atypický a má sklonitou střechou s mnoha prosklenými plochami, které vytvářejí zajímavý architektonický prvek. První místo získal o parník, jak uvedl hodnotitel a vyhlašovatel Zdeněk Kobza, Václav Jelínek, který celý rok vykazoval výborné znalosti a pečlivě pracoval na svém ročníkovém projektu. Za svoji píli obdržel odměnu ve výši 3 000 Kč.
Žáci díky umístění ve školním kole budou ještě soutěžit v celostátním kole s ostatními žáky stavebních škol z celé republiky. Slavnostní vyhlášení proběhne ve čtvrtek 22. září v Praze, kam se žáci vydají na výstavu FOR ARCH.

Přidáno 5. 9. 2022, autor: Ondřej Vojíř