Vyhodnocení architektonické soutěže – volnočasová místnost

V úterý 29. listopadu proběhlo vyhodnocení školní architektonické soutěže, jejíž náplní bylo navrhnout volnočasovou místnost pro studenty. Jedinou podmínkou bylo dodržet zadané rozměry, přihlásit se mohl každý.

Zúčastnilo se celkem 7 žáků – Anastasiia Brovko, Vojtěch Brada, Jaromír Strašil, Justýna Slavětínská ve dvojici s Anetou Davidovou, Kryštof Bříza a Michal Žáček. Porotu, která návrhy hodnotila, tvořili Ing. Josef Charamza, Ing. arch. Rostislav Vondra, Ing. arch. Vít Wasserbauer, Libor Šikl a Věroslava Zelená.

Akci pořádal studentský parlament za podpory nadačního fondu Arkýř a soutěžilo se o finanční odměny. Na prvním místě se umístily Justýna Slavětínská a Aneta Davidová ze 3. A a na druhém místě Jaromír Strašil také ze 3. A. Nejoriginálnější návrh podal podle poroty Vojtěch Brada ze třídy 3. B.

Gratulujeme a děkujeme všem za účast!

Autorka: Věroslava Zelená (3. TL)


Volnočasová místnost


Přidáno 2. 12. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru