Výlet na Stvořidla

Výlet na Stvořidla

Závěr školního roku tráví třídy 3. A a 3. B společně. Po včerejší exkurzi do Dolních Bučic čekal na třídy dnes výlet směr Stvořidla. Posázavským pacifikem se žáci společně s třídními učiteli a vyučujícím Miloslavem Beranem dopravili do cílové stanice, kde obhlédli pozemek, který bude pravděpodobně novým studentským zadáním ročníkového projektu. Následně se třídy vydaly směr Smrčná, Mrzkovice a Dolní Březinka a svůj pěší pochod zakončily až ve Světlé nad Sázavou, takže celková délka trasy byla okolo 10 kilometrů. Ze Světlé nad Sázavou se třídy opět vrátily do Havlíčkova Brodu, kde je zítra čeká sportovní dopoledne na místním hřišti a ve čtvrtek předávání vysvědčení před závěrečným čtvrtým ročníkem.

Přidáno 28. 6. 2022, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru