Výuka ve virtuální realitě

Stavebka jde s dobou! Inovativní přístup k výuce se odráží na mnoha úrovních. Jedna z nich je úroveň technologická. "S radostí můžu prohlásit, že brodská stavebka je průkopníkem v použití technologie virtuální reality ve výuce. Nic nenahradí skutečnou práci rukama ve skutečném prostředí. Je tady ovšem věc, která tuto práci podpoří, dodá jí nový rozměr a umožní pohled z jiné strany," uvádí vyučující Dan Bukáček. 
Ve virtuální realitě byly v minulém týdnu zaškoleny třídy 1. C a 1. D, první ročníky všech učebních oborů.  Žáci si vyzkoušeli svoje řemeslo v novém prostředí a prošli obecným školením v oculus quest 2 - brýle pro virtuální realitu. Nyní jsou připraveni si vyzkoušet to, co jim v prostředí dílen není možné zprostředkovat a co jim učebnice nedokáže vysvětlit.


Přidáno 14. 12. 2022, autor: Radka Doležalová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru