Z Pardubic se čtvrtým místem

Z Pardubic se čtvrtým místem

Během předposledního červnového víkendu proběhla v Pardubicích celostátní přehlídka Středoškolské odborné činnosti (SOČ), kde jsme opět byli úspěšní. I když během celé soutěže reprezentovaly školu Anastasiia Brovko, Marcela Němcová a Justýna Slavětínská, tak na celostátní kolo se vydala už pouze Anastasiia a dokázala dovršit veškeré úspěchy, které děvčata během školního roku s projektem získala. „Jedná se o projekt dětského a víceúčelového hřiště, který děvčata zpracovávala už od 3. ročníku a během studia s ním zvládly uspět v soutěžích ZAPA, Stavoks i SOČ. Opravdu se jedná o vydařený projekt, který nadchl komise napříč soutěžemi,“ říká ředitel školy Josef Charamza.

Projekt je navíc také výjimečný tím, že ho děvčata během školního roku zpracovala do úrovně, podle které se bude následně projekt realizovat a sloužit občanům Havlíčkova Brodu.

„Pro mě jako pro bývalého účastníka SOČ je takový úspěch vždy potěšující a velice si vážím toho, že se opět naše škola předvedla právě v celostátním kole a ještě obsadila krásné 4. místo, které navíc ještě znamená nominaci na zahraniční soutěže,“ doplňuje Josef Charamza.

Poděkování za vedení projektu patří také vedoucím projektu – Vítu Wasserbauerovi a Janu Matějkovi.

Přidáno 24. 6. 2024, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru