Žáci naší školy se zúčastnili soutěže malířů v Podbořanech

Dne 4. a 5. dubna 2023 proběhla v Podbořanech soutěž malířů a lakýrníků, kde naši školu reprezentovali žáci druhého ročníku, Roman Baláž a Antonín Venzhöfer. Během soutěže museli účastníci postupně zvládnout všechny disciplíny, mezi nimiž byly například imitace dřeva, linkování či dekorativní úprava omítky. Naši žáci se zvláště vyřádili při malování pejska a kočičky v rámci volné disciplíny. Mistr odborného výcviku, Tomáš Maršík, uvedl: "Naši žáci předvedli skvělý výkon a reprezentovali naši školu s chutí a elánem. Jsem na ně hrdý a věřím, že získané zkušenosti je posílí v jejich dalším rozvoji." I když se Roman a Antonín neumístili, odnesli si cenné zkušenosti a navázali nová přátelství s ostatními účastníky. Těšíme se na další ročník soutěže a přejeme našim malířům a lakýrníkům hodně úspěchů!

Malíři Podbořany 2023


Přidáno 11. 4. 2023, autor: Jan Matějka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru