Žáci naší školy slaví opět úspěch v oblasti ekonomické

Na konci roku 2023 se žáci z druhých a třetích ročníků maturitních oborů zúčastnili dvou významných ekonomických soutěží: Finanční gramotnost, Ekonomická olympiáda.

Tým nejlepších žáků školního kola Finanční gramotnosti z druhého ročníku ve složení Horská, Škaroupková a Marek zvítězil v silné konkurenci, především žáků z ekonomicky zaměřených škol a gymnázií, v okresním kole soutěže Finanční gramotnosti a postupuje do krajského kola.

V největší ekonomické soutěži ČR Ekonomická olympiáda postupují do krajského kola Brož Dominik, Grulich Petr, Juhaňák Rudolf, Klofáč Jakub, Letková Anna. Krajské kolo se bude konat 22. března 2024 v budově Krajského úřadu v Jihlavě.

Všem žákům děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a těšíme se na jejich další úspěchy.

Autor: Ing. Jana Wasserbauerová

 


Ekonomická_olympiáda


Přidáno 8. 2. 2024, autor: Jan Ruml

tisk Tisknout   ↑ Nahoru