Žáci oboru zedník se vzdělávali v oblasti bezpečnosti práce

Žáci všech tří ročníků oboru zedník se pod vedením Radka Brabce, svazového inspektora bezpečnosti práce, zabývali v pondělí 18. října bezpečnostními podmínkami, které by měli dodržovat na stavbách, na nichž se budou pohybovat. Kromě povinností se seznámili také s bezpečnostními pomůckami včetně hlukoměru, vlhkoměru a luxmetru.
„K nejlepším patřil v prvním ročníku  Radek Čáp a Ondřej Boháč, ve druhém Jan Benc a Petr Zvěřina a ve třetím Filip Pertl a Petr Macháček,“ hodnotil výkony žáků v závěrečném testu Tomáš Koupar, mistr odborného výcviku oboru zedník. Nejlepší žáci ze školního kola postupují do dalšího kola soutěže, kde změří dovednosti a um s vrstevníky ze stejného oboru.

Autoři: Ladislav Fiala a Tomáš KouparPřidáno 20. 10. 2021, autor: Ondřej Vojíř

tisk Tisknout   ↑ Nahoru